Depolama

Tuğra Lojistik kurulduğu günden bu yana işini en iyi şekilde benimseyen ve iş disiplini ile tanınan bir firmadır. Eşya depolama alanında aranılan güvenin İstanbul’daki önemli firmalarından biri olmayı başarmıştır. Eşya depolama firması olarak İstanbul genelinde müşterilerimize sunduğumuz hizmet ile verdiğimiz bir güven var. Bu güveni bir bütün halinde işimizi benimsememize ve müşterinin güvenini kendimize en kıymetli not alışımıza borçluyuz. Burada önemli olan ticari kazancın yanında müşteri ile firmamız arasında oluşan kalıcı bağdır. Sunduğumuz ev eşyası depolama ya da kiralık depo hizmetleri ile eşyalarınızın bize emanet olduğunu unutmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Eşya depolama hizmeti kapsamında; şeffaf bir çalışma prensibi sunuyoruz. Müşterilerimize alacakları hizmet hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Müşterilerimiz eşyalarını depoya teslim ettiği andan itibaren eşyaların nasıl saklandığını, hangi şekilde korunduğunu, korunması için ne gibi önlemler alındığını detaylı olarak bilir. Dilerse depolara ilave eşyalar da ekleyebilir.

İstenilen ölçüde depolarımız ile dilediğiniz kadar eşyanızı saklamanız da mümkündür. Uzun süreli olarak seyahat eden müşterilerimizin uzun süre kira ödemesi yapmasına gerek kalmadan ekonomik şekilde eşyalarının saklanmasını sağlamaktayız. Eşyalarınızı depolama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Bize Ulaşın
  • Kuriş Kule Cevizli, D-100 Güney Yan yolu No:2 5.Kat D:69 Kartal / İstanbul
  • Fatih Sultan Mehmet Cad. No:1 Söğütlü Tuğra Lojistik Tır Garajı - Akçaabat / Trabzon
  • T +90 216 598 34 34 +90 462 325 00 94
  • E info@tugralojistik.com
Whatsapp