Karayolu Taşımacılığı

13,60 mt. düz tenteli araçlarımızla konvansiyonel kuru yük taşımaları, konteyner kilitli dorseler ile konteyner taşımaları yapılmaktadır.

Tuğra Lojistik Nakliyat Karayolu nakliyesi ile Avrupa (Almanya, Hollanda, İtalya, Avusturya, Fransa, İsveç) ve Asya ülkelerine (Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan) ve bu ülkelerden Türkiye´ye komple ve grupaj taşıma tam hizmet anlayışıyla eksiksiz yapmakta ve hizmet vermektedir.
 
Tuğra Lojistik Nakliyat  özel yapılmış TIR’ları ile Avrupa ülkelerine ihracat ve ithalat taşımacılığı yapmaktadır. Araç parkı; askılı tekstil taşıyıcı, kamyon-römork, yüksek hacimli tenteli araçlar gibi geniş yelpazede hizmet sunmak imkanına sahiptir. Araçlarının tümü EURO 5 ve EURO 3 standartlarında çevre dostu sessiz araçlardır. Türkiye’nin en genç filolarından birisine sahip olan firmamızın araç yaş ortalaması 2´dir. Araçlarımız günün 24 saati gsm ile takip edilip yükünüzün takibi anlık bilgilerle yapılabilmektedir.
 
Araçlarımızın yurtiçi ve yurtdışı tüm organizasyonları, şoförlerin sürekli eğitilmesi, araçlarımızın tüm tamir ve bakımları, yedek parça teminleri, her türlü sigorta işlemleri firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Bize Ulaşın
  • Kuriş Kule Cevizli, D-100 Güney Yan yolu No:2 5.Kat D:69 Kartal / İstanbul
  • Fatih Sultan Mehmet Cad. No:1 Söğütlü Tuğra Lojistik Tır Garajı - Akçaabat / Trabzon
  • T +90 216 598 34 34 +90 462 325 00 94
  • E info@tugralojistik.com
Whatsapp