Transit Taşıma

Transit taşımacılık, son yıllarda sıklıkla tercih edilen ve uluslararası ticarette önemli bir yere sahip olan taşımacılık yöntemidir. Transit taşımacılık, bir ülkeden başka bir ülkeye yapılan ticaretin, üçüncü bir ülke sınırlarının kullanılarak tamamlanması ile öne çıkan bir taşımacılık hizmetidir. Transit taşımacılıkta ihracat yapılan ülkelere yükler ulaştırılırken üçüncü bir ülke aracı olarak kullanılmaktadır. Bu taşımacılık yönteminde yükler, kısa süre içerisinde son derece güvenli koşullar altında ulaştırılmaktadır.

Transit taşımacılık, uluslararası boyutta öne çıkmaktadır. Bu taşımacılık yöntemi hem dünya genelinde hem de ülkemizde yaygın olarak tercih edilmektedir. Ülkemiz üzerinden başka ülkelere taşımacılık yapılacağı durumlarda transit taşımacılık yöntemi ilk tercihlerden biri olmaktadır. Ülkemizin sahip olduğu konum ve coğrafi yapısı sayesinde transit taşımacılık hizmetleri için uygun ortam oluşturulmaktadır.

Transit taşımacılıkta hizmet alınan firma da oldukça önemlidir. Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek transit taşımacılık hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda yıllara dayanan tecrübemize ve bu alandaki uzmanlığımıza güvenerek kaliteli hizmet alabilirsiniz. Uzman ekibimizle iletişime geçerek destek sağlayabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetleri ayrıntılı bir şekilde incelemek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bize Ulaşın
  • Kuriş Kule Cevizli, D-100 Güney Yan yolu No:2 5.Kat D:69 Kartal / İstanbul
  • Fatih Sultan Mehmet Cad. No:1 Söğütlü Tuğra Lojistik Tır Garajı - Akçaabat / Trabzon
  • T +90 216 598 34 34 +90 462 325 00 94
  • E info@tugralojistik.com
Whatsapp