Yurtiçi Taşıma

Her türlü yükünüzü güvenle taşıyoruz.

Taşımacılık stratejimiz, müşterilerimizin ürünlerini istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kurulu. Uzman kadromuz ile farklı sektörlere hizmet veriyoruz.

Fabrika ve depo çıkışlı tüm Türkiye bayi dağıtımı, depolar arası taşıma, bayi iade alımı, şehirlerarası komple ve parsiyel taşıma, mikro dağıtım, konteyner taşıma, milk-run taşıma, rulo ve levha sac taşıma, damperli araç taşımaları hizmetleri sunuyoruz.

Türkiye’nin her noktasına müşterilerimize özel araçlar ile komple ve parsiyel yükleri güvenle ve zamanında varış noktasına ulaştırıyoruz.

Farklı sektörlere yönelik yurtiçi karayolu taşımacılığı sunarken dökme çimento, endüstriyel madde, demir çelik gibi özel sektörlerde de hizmet veriyoruz. Demir çelik sektörüne özel filomuz ile rulo sac, hurda, dökme malzeme taşımalarını gerçekleştiriyoruz. Demir çelik endüstrisi içinde üretim yapan kuruluşların fabrika ve liman sahaları içindeki her türlü elleçleme faaliyetlerini, endüstriyel hammadde nakliyelerini ve fabrika sahaları içindeki hurda malzeme nakliyesini yerine getiriyoruz

Bize Ulaşın
  • Kuriş Kule Cevizli, D-100 Güney Yan yolu No:2 5.Kat D:69 Kartal / İstanbul
  • Fatih Sultan Mehmet Cad. No:1 Söğütlü Tuğra Lojistik Tır Garajı - Akçaabat / Trabzon
  • T +90 216 598 34 34 +90 462 325 00 94
  • E info@tugralojistik.com
Whatsapp